A'JIA OTEL Gerçek Bir İstanbul Deneyimi İçin

Otelimiz Boğaz'ın Asya kıyılarını süsleyen geleneksel bir Osmanlı yalısıdır...

A’JIA HOTEL İSTANBUL'A
HOŞ GELDİNİZ

A’jia Hotel, 2009 Condé Nast Johansens Mükemmellik Ödülü tarafından Avrupa'daki “En Mükemmel Büyüleyici Otel” ödülüne layık görüldü. İstanbul'da seçkin bir butik otel olan A’jia, Boğaz'ın Asya kıyılarını süsleyen geleneksel bir Osmanlı yalısıdır. İyi tasarlanmış modern iç mekânı ve asırlık tarihi mimarisi ile A'jia, Boğaz'da yer alan oldukça heyecan verici bir yerdir. A'jia, şehrin tarihi ve kültürel merkezlerine kolay erişimin yanı sıra nefes kesen Boğaz manzarasına sahip 15 odası ile konuklarına hayatın günlük koşuşturmasından uzak çok özel bir kaçış imkânı sunmaktadır.

İLETİŞİM

A’JIA HOTELOdalarımız

Ayrı ayrı tasarlanmış odaların her biri son teknoloji ürünü ekipmanlar ve 1800'lerin sonsuz zarafetinin bir karışımıyla dekore edilmiş olup, konforu ile değerli konuklarına ayrı bir zevk vermektedir. Tüm konuklarımız A’jia'da en kaliteli hizmeti alır; amacımız, detaylara ve ambiyansa dikkat ederek misafirlerimizin konaklamasını unutulmaz kılmaktır.

Odalar ve Süitlerimizi görüntüleyin

Restoran QR Menü

AKDENIZ VE DÜNYA MUTFAĞINDAN ÖZEL LEZZETLER SUNAN A'JIA RESTAURANT

A’jia Restaurant, Pazar günleri Boğaz'da yer alan en keyifli brunch mekânlarından biri olarak bilinir.

A’jia Otel DeneyimiHizmetler

A’jia OtelDüğün

Ayrıca A’jia Hotel, İstanbul'un en popüler düğün mekânlarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Boğaz boyunca yer alan ve seçkin mimarisiyle göz kamaştıran A’jia Hotel'de sonsuza dek hatırlanacak bir düğün sizleri bekliyor! Özel günler ve etkinlikler için A'jia, kendine özgü stili ve nefes kesen Boğaz manzarası ile özel akşamları,

Düğününüz için büyüleyici bir mekân: A’jia

A’JİA OTEL BLOGBizden Haberler